سردار محمدصالح جوکار: حمله به کمپ اشرف کار مردم عراق بود!

Screen Shot 2013 09 02 at 12 755x1024 سردار محمدصالح جوکار: حمله به کمپ اشرف کار مردم عراق بود!

سردار محمدصالح جوکار٬ عضو کمیسیون امنیت‌ ملی و سیاست‌ خارجی مجلس که  قرار گرفتن نامش در لیست تحریم توسط اتحادیه اورپا به عنوان ناقض حقوق بشر را برای خود افتخار می‌دانست، با اشاره به کشته شدن شماری از اعضای سازمان مجاهدین خلق در اردوگاه اشرف گفته است: «صبر و تحمل مردم عراق دیگر به پایان رسیده است…. از این‌رو با حمله به پادگان اشرف به‌دنبال پاک کردن منطقه از لوث وجود اشرار و جنایتکاران هستند.»

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت٬  با بیان اینکه «مردم عراق به‌دنبال انتقام‌گیری» از اعضای این سازمان هستند٬ افزوده است: «با توجه به نفرت مردم از این گروهک، باید باز هم شاهد حمله مردم به پادگان اشرف باشیم، چون این گروهک باید تاوان کشتار‌ها و نسل‌کشی‌های خود در عراق را بدهد.»

حزب دمکرات کردستان ایران و کومله کردستان ایران ضمن محکوم کردن این کشتار در بیانیه‌ا‌ی اعلام کرد کشتار ساکنان اردوگاه اشرف به دستور رژیم ایران بوده است.

سردار محمدصالح جوکار رئیس پیشین سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان، در مهر ماه ۱۳۹۰ وجود نامش در فهرست افراد تحریم شده اتحادیه اروپا را `افتخاری برای خود` و `نشانه صحیح بودن مسیر` دانست.

سردار محمدصالح جوکار رئیس پیشین سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان، با اشاره به انتشار نامش در فهرست افراد تحریم شده اتحادیه اروپا، گفته بود: انتشار نام بنده به عنوان فرد تحریم شده نشان از عجز و ناتوانی سران استکبار در مقابل اقدامات فرهنگی و علمی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

آنها بهتر می‌دانند که مسئولین جمهوری اسلامی ایران افرادی متعهد به اصول انقلاب و خدوم مردم و همراه و کنار مردم هستند. آنها که دم از حقوق بشر و دموکراسی می‌زنند، نمی‌توانند نظرات و اقدامات مثبت علمی دیگران را تحمل کنند، از راه‌های غیرمتعارف وارد می‌شوند و دست به اقدامات فریب‌کارانه و خنده‌آور می‌زنند.

جوکار ادامه داد: این اقدامات نشان دهنده به بن‌بست رسیدن راهبردهای سران استکبار علیه انقلاب اسلامی است و مردم ما ترفندهای جهان غرب را شناخته‌اند و پاسخ خود را در پیوند محکم‌تر با مسئولین انقلاب اسلامی به جهان غرب می‌دهند.

رئیس پیشین سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان اظهار داشت: دشمنی شیاطین و سران استکبار با مسئولین جمهوری اسلامی نشان از قوت، قدرت و برحق بودن مسیر حرکت انقلاب اسلامی است و این خباثت‌ها ارداه پایداری و مقاومت بر حرکت در این مسیر و رسیدن به اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی را مستحکم‌تر می‌سازد.

جوکار تاکید کرد: به فرمایش مقام معظم رهبری همه ملت و مسئولین سربازان این نظام و اسلام هستند و این پیکره یکپارچه و متحد و مستحکم در قبال هر طرح و اقدام شیطانی می‌ایستد و کوچکترین باجی نمی‌دهند.

وی تحریم مسئولین ایرانی را توسط اتحادیه اروپا حرکتی غیرمنطقی و نابخردانه دانست و گفت: این حرکت در سایه فشار صهیونیست‌های جنایتکار صورت می‌گیرد و سردمداران غربی بازی خورده دست صهیونیست‌ها هستند.

رئیس پیشین سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان ادامه داد: تحریم از سوی اتحادیه اروپا را برای خود افتخاری می‌دانم و این نشان از مسیر صحیحی است که انتخاب کردم و امیدوارم شهدا و امام شهدا از ما راضی باشند.

جوکار در پایان با بیان اینکه به مسئولیت‌های خود در گذشته در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های فرهنگ، علم و مقابله با جنگ نرم دشمنان افتخار می‌کند، اظهار داشت: مدت ۳ ماه است که از سپاه بازنشسته شده و خود را برای خدمت در عرصه‌های دیگر به مردم آماده می‌کنم و امروز نیز به عنوان سرباز ولایت در عرصه‌های مورد نیاز انقلاب اسلامی در خدمت مردم هستم.

Advertisements
This entry was posted in armando104 and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s