محمد خاتمی مجاهدات ارزنده فرمانده سپاه قدس را ستود

khatami محمد خاتمی مجاهدات ارزنده فرمانده سپاه قدس را ستود

 

به گزارش بامداد خبر در پی درگذشت مادر قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، سید محمد خاتمی پیام تسلیت خود در این باره را به  صحنه تمجید از آنچه مجاهدات ارزنده و تلاشهای چشمگیر قاسم سلیمانی خواند بدل کرد. سپاه قدس، شاخه عملیات برون مرزی سپاه پاسداران، حامی و مجری طیف وسیعی از عملیات تروریستی در منطقه خاورمیانه و فراتر از آن است.  محمد خاتمی پیش از این نیز به مناسبت مرگ اسدالله  لاجوردی او را سربازسختکوش انقلاب و خدمتگزار مردم و نظام  خوانده بود. بسیاری می پرسند اگر در زمان مرگ لاجوردی، سید محمد خاتمی به عنوان رئیس جمهور یک کشور ناقض حقوق بشر خود را موظف می دید  مرگ یکی از کریه ترین چهره های ناقض حقوق بشر در تاریخ ایران معاصر را تسلیت بگوید؛ اکنون که  هیچ مسئولیت سیاسی ندارد چرا خود را موظف می بیند پیام تسلیت به مناسبت مرگ مادر یکی از تروریستهای شناخته شده بین المللی را به پیام تمجید از فعالیتهای تروریستی او بدل کند. متن کامل پیام خاتمی به مناسبت درگذشت مادر حاج قاسم سلیمانی شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سردار گرانمایه جناب آقای حاج قاسم سلیمانی

 

درگذشت تأثرانگیز بانوی گرانقدر، سرکار والده مکرمه را صمیمانه به جنابعالی و خانواده داغدار تسلیت عرض می‌کنم. هرچند که دل دریایتان نیاز به تسلیت ندارد و لطف حضرت پروردگار که بحمدالله همواره شامل حالتان بوده است تسلی بخش دل داغدار شما است.

مجاهدات ارزنده شما و تلاش چشمگیرتان در خدمت به انقلاب و اسلام و ایران نیز ان‌شاءالله مرضی درگاه حضرت حق است.

از پیشگاه حضرت پروردگار برای آن فقیده سعیده آمرزش و رحمت و برای بازماندگان معزز تندرستی و شکیبایی و پاداش نیکو و برای جنابعالی که از خوبان و سابقین انقلاب و جهاد و شهادتید طول عمر با عزت توأم با توفیق روزافزون خدمت به انقلاب و نظام و ایران و مردم مسألت می‌کنم.

 

ایام عزت مستدام

سیدمحمد خاتمی

 

Advertisements
This entry was posted in armando104 and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s