واکنش جینی خامنه‌ای و دوستان به نتانیاهو

یکی دوساعته می خوام بخوابم. اما خوابم نمی بره. بذارید راحت بگم و راحت باشم. من از جمهوری اسلامی بدم میاد و خیلی بدم میاد. اما بیزاریم بیشتر و بیشتر شده امشب. من از این که این نظام, روشنفکرای اون جامعه رو، دانشجوهای اون جامعه رو، گروه های پیشرو اون جامعه رو داره شبیه خودش بار میاره، از این نظام بیشتر منزجر می شم. این ترور خاموش فکری داره صورت می گیره و ما به صورت رقت انگیزی تصور می کنیم این گزاره ها برایندهای فعالیت پویای ذهنی ماست! مردم ایران فرشتگان الهی نیستند, مانند تمام مردم دنیا خوبی ها و بدی هایی دارند اما من شک ندارم و هزارباره شک ندارم، حکومت فرهنگ سیاسی مردم کشورم رو به طرز وحشیانه ای داره تحت سیطره ی مفاهیم غیریت ساز و تبعیض محور و دشمن تراش خودش قرار می ده و می سوزم از اینکه قشر فرهیخته ی کشورم برای این مفاهیم خانه خراب کن، تعاریف جدید دست و پا می کنن, تا ثابت بشه تجاوز جمهوری اسلامی فقط بالارفتن از دیوار سفارت نبود, اون ها دارند به فکر و ذهن ما تجاوز می کنن و ما برجای دفاع از خودمون- و شاید چون زورمون نمی رسه- داریم از این تجاوز لذت می بریم. اون ها به مفاهیم هم دارن تجاوز می کنن. فکر می کنید اغراق می کنم؟ برید ببینید روشنفکرای کشور من چطوری حسن روحانی را “نماینده ی مردم ایران” می دونند!

پ.ن : می دونم برای یک فعال سیاسی, بیزاری از یک نظام و آدم هاش اصلا مبدا خوبی برای فعالیت نیست و من هم مطمئنا در جایگاه فعالیت سیاسی سعی می کنم این حس حداقل به صورت آگاهانه داخل نشود.
علیرضا کیانی
۱۵ مهر ۱۳۹۲

Screen Shot 2013 10 06 at 10 واکنش جینی خامنه‌ای و دوستان به نتانیاهو

جین میپوشم پس آزاد هستم………چنین گفت هیلا

شلوار جین هیلا صدیقی، نتانیاهو و چند نظر

رحیم بابادی: یه تو دهنی به نتانیاهو بخاطر اینکه فکر میکنه شلوار جین توی ایران نیست مرسی خانم صدیقی

رضا دولت‌آبادی: ما هزارتا بدبختی داریم ولی اون شغال دلش واسه ما نسوخته این اون چیزیه که ملت می گن

مرتضی‌ کوهکی: جین پوشیدن مظهر تمدن و فرهنگ غربیه منظور نتانیاهو مبارزه حکومت با مظاهر تمدن غرب است که درست گفته حالا این ضدیت آنها با مظاهرتمدن غرب پیش کش این حکومت با همه گونه آزادیهای اساسی مردم که دراعلامیه حقوق بشر درآن تسریع شده مخالفت میکند

نگین راغ: اگر فرصت و قدرت بدهند ما بسیار بدتر از احمدی نژادها هستیم, زمانیکه گشت ارشاد با تحقیر و توسری دختران و پسران را بازداشت میکند ,تعداد کسانیکه در صفحات شخصی به این عمل اعتراض می کنند بسیار کمتر از معترضین به سخنان نتانیاهوست.
بیخود نیست که جمهوری اسلامی مقتدر‌انه به .حکومت ادامه میدهد.

سحر: حالا بجای ساپورت که این روزا گشت ارشاد شدیدا درصدد نابودیش بر اومده. گفته جین چه فرقی میکنه ؟؟

امید مرداد: مشت نمونه ی خرواره! حتما نباید خود جین رو ملاک قرار داد برداشت شخص بنده آزادی پوشش ـه که حق رو به نتانیاهو میدم

آرش آریانپور: بانو هیلیا صدیقی آیا بهتر نیست این عکس را تقدیم فاطی کماندهای گشت ارشاد بفرمایید و یا شاید بهتر باشد تقدیم کنید به همان کسی که که گفت نظرش به نظر احمدی نژاد نزدیکتر است و در انتخابات تقلب نشده است! و همچنین دفاع میلیون‌ها هموطنمان از حقوق مدنی و شهروندی خویش که طبق اصل بیست و هفتم قانون اساسی تشکیل اجتماعات و راه پیمایی ها، بدون حمل سلاح به صراحت آزاد اعلام شده است را “اردوکشی خیابانی” و آنها را ”فتنه گر” نامید! آنهم مردمی که سلاحشان فقط و فقط دستبندِ سبزشان و بیان حقیقت بود اما حکومتی‌ها با شلیک مستقیم، قلب و سر مردمی که در راهپیمایی شرکت کرده بودند را هدف قرار داند، مردم را از بالای پل به پایین پرت کردند، با ماشین از روی بدن هموطنانشان رد شدند، به دختران مسلمان هموطن خود در زندان تجاوز نمودند، ظرف چند روز آنقدر جوانان هموطنی که در راهپیمایی سکوت شرکت کرده اند را درزندانهای اوین و کهریزک شکنجه کردند که چندین نفر از آنها زیرشکنجه کشته شدند و دهنده فرمان سرکوب مردم کسی نیست جز خامنه ای! شما عکسی از ندا آقا سلطان و ترانه موسوی هم دارید که تقدیم به جناب نتانیاهو کنید؟! الان نتانیاهو رو برنامه‌های ماهواره‌ای پارازیت میندازه و فیسبوک رو فیلتر کرده؟! راستی میدونستید آمار ازدواج دختران زیر ده سال در ایران بنا به گفته فعالان حقوق کودکان بیش از بیست هزار مورد در سال است و آقای محسنی‌اژه‌ای دادستان کل کشوردر روز دو‌شنبه ۲۷ شهریور در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران درباره آمار بالای ثبت ازدواج دختران زیر ۱۰ سال تصریح کرد که” منعی برای چنین ازدواج‌هایی وجود ندارد و عمل خلاف قانونی نیست.” و از آنجا که مقامات دولتی در جمهوری اسلامی همواره سعی در پنهان نمودن آمار واقعی دارند اما بنا براساس آمارهای سازمان ثبت احوال هم اکنون صدها هزار عروس بچه وجود دارد و تنها در سال ۱۳۸۹ تعداد ازدواج کودکان ۱۰ تا ۱۴ سال ۴۲هزار مورد بوده است و حال سعی کنید چهره کودک عروس بچه ۱۰ ساله را که میخواهند او را به دست مرد پنجاه ساله‌ای که با نگاهی شهوت آلود به او مینگرد را تصور کنید ، آری به زودی دنیای کودکانه او به پایان خواهد رسید و باید آماده تبدیل شدن به یک برده جنسی و کودک کار خانگی باشد و البته راجع به تبلیغ صیغه موقت توسط مبلغان مذهبی و حکومتی و ثبت رسمی شرکت‌های فعال در شغل شرافتمندانه! صیغه موقت که همانند رستوران‌ها لیست منوی قیمت خدمات زنان ایرانی که در خدمت دارند را ارائه میکنند ، خوب حالا میتونید عکستون رو با شلوار جین که دیگران زنان متمدن دنیا از پوشیدن اون محروم هستند به هر فردی که میخواهید تقدیم کنید!

ویدیویی که شاید هیلا صدیقی ندیده باشد

علی‌ نظری: آورین به تو که شلوار جین پوشیدی دلاور! خودشیرینی تا این حد؟ بعید بود از شما…

مجتبی‌ شادمان: مشکل ما جین پوشیدن و جین نپوشیدن نیست . مشکل این است که در اسارت بی‌فکران و نادانان گرفتارهستیم . آیا کسی می تواند از جمهوری اسلامی سوال کند درجایی که کشورهای آلمان و ژاپن در حال بازنشسته کردن نیروگاههای هسته‌ای هستند ، چه اصراری دارید که تکنولوژی تاریخ گذشته دنیا بعد از دهه‌ها اجرا در کشورهای دیگر امروز که دنیا به این نتیجه رسیده است که این نیروگاهها برای محیط زیست خطرناک و درصورت وقوع حوادثی مانند خادثه ژاپن چه عواقبی بدنبال خواهد داشت چرا اجرا می کنید ؟ در حالی که دنیا بدنبال تامین انرژی از منابع تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و بادی و ………..می باشد . انرژی اتمی که یکی از دلایل انقلاب سال ۵۷ بود . و تحریمهای سالهای اخیر محصول تلاش برای دستیابی به آن است

ژاندارک: وای وای چقدر آزادی خاک تو سرت نتانیاهو ببین ما چقد ازادیم تو طبیعت میتونیم با شلوار لی و روسری عکس بندازیم بازم خاک تو سرت نتانیاهوی دروغگو

آرزو فیروزی: اونایی که سریعا در مقابل این عکس جبهه گرفتین و آزادی نداشته تو ایران رو محکوم میکنید آیا این خانم آزادی اینکه عکس بگذاره و اعتراض خودشو به حرف یک سیاستمدار بزنه رو نداره؟!!ایران شده فقط شعار و حرف به شما چه که نظرش چیه!

شیما ارسطو: واقعا تعجب آوره که ملت غیور ما اینقدر بهشون برخورده، والا مردم ترکیه که بیخ گوشمونن هم همچین تفکراتی نسبت به ایرانیا دارن چه برسه به نتانیاهو، مشکل اینجاست که چهره‌ای که از مردم ایران نشون داده میشه یه سری آدم پشم و ریش داره که همه شلوار پارچه‌ای پاشونه با لباسای روی شلوار که تو سخنرانیای آقا دارن میگن مرگ بر آمریکا و …. حق هم دارن مردم کشورای دیگه بخوان اینطوری فکر کنن مشکل ما خیلی ریشه‌ای تر از این حرفاست

باهیه جیلانی: آیا به ملت ما ساده اندیش و کوتاه فکر نمیگویند فقط همین را فهمیدید. فکر میکنم ملت شریف ایران از تمام حرفهای نتانیا هوفقط همین شلوار جین را فهمید و بقیش قابل درک برای آنها نبود

آیلین: واقعا برای خودمون متاسفم، الان یعنی همه مشکلاتمون حل شد فقط موند به نتانیاهوی جنایتکار ثابت کنیم که ما شلوار جین می پوشیم؟! خب که چی؟! یه دولت از من درآورده قاتل داره به ما زور میگه, اونوقت شما …

 

1381826 10151900251703954 512476850 n واکنش جینی خامنه‌ای و دوستان به نتانیاهو

اگر فرصت و قدرت بدهند ما بسیار بدتر از احمدی نژادها هستیم، زمانیکه گشت ارشاد با تحقیر و توسری دختران و پسران را بازداشت میکند،تعداد کسانیکه در صفحات شخصی به این عمل اعتراض می کنند بسیار کمتر از معترضین به سخنان نتانیاهوست.
بیخود نیست که جمهوری اسلامی مقتدر‌انه به حکومت ادامه میدهد.
نگین راغ (در تصویر *)
۱۴ مهر ۱۳۹۲

والا من یادم میاد مدیر مدرسه ما پای پله ها می ایستاد و وقتی ما از پله ها بالا میرفتیم هر کسی که جوراب سفید پاش بود میبرد دفتر و تعهد کتبی میدادیم که دیگه جوراب سفید نپوشیم. تو مدارس بروجرد حداقل تا همین الان هم من میدونم که هیچ دختری حق نداره با شلوار جین بره مدرسه. حالا ناراحت شدین که نتانیاهو گفته تو ایران جوونای ایرانی نمیتونن شلوار جین بپوشن؟ با اجازه به اطلاعتون میرسونم که تصور اکثریت مردم دنیا از ایران، همون چیزی هست که از رژیم ایران میبینن، تروریست، عقب مونده و وحشی. وقتی یکی مثل احمدی نژاد یا یک آخوند عمامه به سر به عنوان نماینده ایران میره تو سازمان ملل سخنرانی، فکر میکنین دنیا چه تصوری از ایران داره؟ تصور مردمی از “نژاد پاک آریایی”؟

فرناز مرادی
۱۵ مهر ۱۳۹۲

دوتا ایران وجود دارد. یکی سرزمین گل و بلبل ، همه خوب و آزادند، هیچ کس چیزی احتیاج ندارد .

دیگری سرزمینی که در درب مدارس شلوارت را بالا میزدند تا مبادا جورابی که در لابلای کفش و شلوارت پنهان شده سفید باشد. چون بعضیها حتی با تصور ان اسلامیشان سیخ میشود. بعد طول مانتو ات را سانت میزدند تا مبادا کسی لباسی کوتاهتر از عبا پیش نماز محل پوشیده باشد.

سرزمین من ، آنجایی که آرزوهای نوجوانیم را به فلک بست و به کف پایم کوبید تا یادم باشد پاهای خونین فقط با جوراب مشکی در امان است.
سر زمین جوانیهای من که یادم داد تارهای موی من در چشمان گشت با سند خانه پدر رابطه مستقیم دارد.، در غیر این صورت رابطه مستقیم تر با کف تعفن آور بازداشگاه.

سرزمین من جایی که رنگین کمان ٧ رنگ است. سیاه، زغالی ، خاکستری، خاکستری روشن تا نیمه پررن .

بهشت جای آدمهای سیاه پوش است، و جهنم پر از انسانهای رنگی پوش.
ای کاش می فهمیدند که بهشت ارزانی خودتان ، من دوست دارم به جهنم بروم. می خواهم زندگیم مانند جعبه مداد رنگیهایم باشد،.

پریسا کمالی
۱۵ مهر ۱۳۹۲

 

نظر نوه اکبرهاشمی درباره مصاحبه نتانیاهو با بی بی سی فارسی:

“چرا بی بی سی باید چنین مصاحبه ای برای مردم ایران انجام دهد؟

مگر مقامات رسمی ایران می توانند با یک شبکه رسمی إسرائیلی مصاحبه کنند و نظرات شان را به مردم اسراییل برسانند؟ ”

0888 واکنش جینی خامنه‌ای و دوستان به نتانیاهو

سعید قاسمی نژاد: ظاهرا آقازاده مهدی هاشمی فکر میکند که بی‌بی سی فارسی یک شبکه رسمی جمهوری اسلامی است و می‌گوید حالا که مقامات رسمی جمهوری اسلامی نمیتوانند با یک شبکه رسمی اسرائیلی مصاحبه کنند ( خب برن بکنن تو اسرائیل که کسی جلوشون رو نگرفته) مقامات رسمی اسرائیل هم نباید با شبکه رسمی جمهوری اسلامی مصاحبه کنند. حالا چرا نوه آقای هاشمی ته ذهنش بی‌بی سی فارسی رو شبکه رسمی جمهوری اسلامی می‌داند به خودش و بی‌بی سی فارسی مربوط است.

Advertisements
This entry was posted in armando104 and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s