آقا، این دانشگاه شما رو بیرون داده!

 

یکی‌ از چیزایی که اینا باز براش سینه می‌زنن و جبهه‌ ملّی‌ هم در اعلامیه‌اش چیز کرده: “دانشگاه چرا باز نمی‌‌شه‌؟”هی‌ دانشگاه!

آقا، این دانشگاه شما رو بیرون داده! [ خنده حُضّار ] این دانشگاه باز بِشَد، ده، بیست سال دیگه یه عده‌‌ای بیان، همینا هستن! همین که شمایید! که اسلام را هیچ قبول ندارید!

“”””””””””””””””””””””””””“”””””””””””””””””””””””

آیا کسی‌ از محتویات کتاب ” تحریر الوسیله” وی خبر داشت؟

آیا کسی‌ شنیده بود که ایشان در جواب آن خبر نگار مشهورِ فرانسوی که پرسید: ” کتابِ “ولی‌ فقیه و انقلاب اسلامی را شما نوشته اید؛ آیا با چنین طرز تفکری می‌‌خواهید بر کشور بزرگی مثل ایران حکومت کنید؟” وی پاسخ داد: ” همه آنها را ما ننوشته ایم، بسیاری را ساواک به نفع خودش نوشته است!!!”

آیا مردم ما می‌‌دانند که دومین سال از جنگِ ایران و عراق، کشور‌های عرب و حاشیه خلیج فارس حاضر شدند یک صد میلیون دلار هزینه‌ها و خسارت‌های ایران را بپردازند تا جنگ پایان پذیرد، اما ایشان حاضر به نوشیدن جام زهر نشد؛ جنگ هشت سال ادامه یافت؛ یک و نیم میلیون نفر از بهترین جوانان و اندوخته‌های کشور جان خود را در این راه گذاردند؛
هزینه‌های جنگ ایران و عراق به هزار میلیارد دلار رسید اما تا کنون پشیزی از آنرا دریافت نکرده است؟

مزدورانی به ظاهر روشنفکر که با پول کشور‌های غربی و سایر دول ذینفع او را ” امام” خطاب کردند تا در کشور زمینه‌های پذیرشِ چشم و گوش بسته ایشان بهتر فراهم شود!

هیچ گونه مصاحبهٔ آزاد با پیش زمینه‌های قبلی‌ و فی‌ البداهه صورت نپذیرفت تا آگاهی‌ و بصیرتی از شخصیت وی در جامعه گسترش پیدا نکند!

نظر و دیدگاه وی نسبت به ایران و ایرانی پوشیده ماند و سلام و صلوات را بدرقه ورودش شد!

و هر آنکه ایرانی بود و دلش برای سرزمین و هم میهنش می‌‌سوخت را کشتند، تیر باران کردند و به حبس فرستادند تا ایران بیشتر و بیشتر در سیاه چالهٔ خود کامگان فرو رود!

آیا می‌‌دانید تمامی کسانی‌ که در پشت پرده از گردانندگان اصلی‌ این سناریو بودند، اکنون تمامیِ پست‌های اصلی‌ حکومتی و امنیتی را در دست دارند؟

آیا می‌‌دانید تا کنون قریب به دو میلیارد دلار خرج مراسم یادبود و آرامگاه وی شده؟

منبع: مُهرِ جَم

هموطنان، تا تاریخ گذشته خود را ندانیم نمیتوانیم آینده ای موفق و باشکوه برای وطن و ملتمان بسازیم و مجبور به تکرار تاریخ خواهیم شد. از این رو به دو رهبر(خمینی و کوروش) و دیدگاه شان وحقایق تکان دهنده پیرامون آنها میپردازیم.

حقایقی تکان دهنده از دو رهبر و دو دیدگاه را  اینجا بخوانید.

998554 567452866633955 1624614954 n آقا، این دانشگاه شما رو بیرون داده!
۲۵ سال پیش در هفتم مرداد ۱۳۶۷، آیت الله خمینی با صدور حکم بالا دستور قتل عام هزاران تن از زندانیان مخالف را صادر کرد. پیرو این حکم هیات های مرگ در تهران و شهرستان ها تشکیل شد و طی مرداد و شهریور ۱۳۶۷ لا اقل ۴۰۰۰ تن از زندانیان سیاسی مخالف حکومت که بیشتر آنها عضو مجاهدین یا گروههای چپ بودند را مخفیانه اعدام کردند:
«…کسانی که در زندان‌های سراسر کشور بر سر موضع نفاق خود پافشاری کرده و می‌کنند، محارب و محکوم به اعدام می‌باشند و تشخیص موضوع نیز در تهران با رای اکثریت آقایان حجت‌الاسلام نیری دامت افاضاته (قاضی شرع) و جناب آقای اشراقی (دادستان تهران) و نماینده‌ای از وزارت اطلاعات می‌باشد، اگر چه احتیاط در اجماع است، و همین طور در زندانهای مراکز استان کشور رای اکثریت آقایان قاضی شرع، دادستان انقلاب و یا دادیار و نماینده وزارت اطلاعات لازم الاتباع می‌باشد، رحم بر محاربین ساده‌اندیشی است، قاطعیت اسلام در برابر دشمنان خدا از اصول تردیدناپذیر نظام‌اسلامی است، امیدوارم با خشم و کینه انقلابی خود نسبت به دشمنان اسلام رضایت خداوند متعال را جلب نمایید، آقایانی که تشخیص موضوع به عهده آنان است وسوسه و شک و تردید نکنند و سعی کنند اشداء علی الکفار باشند. تردید در مسائل قضایی اسلام انقلابی نادیده گرفتن خون پاک و مطهر شهدا می‌باشد. والسلام»

تحقیق بنیاد برومند درباه کشتار زندانیان سیاسی ایران در سال ۶۷ که توسط جفری رابرتسون،‌ حقوقدان معتبر انگلیسی انجام گرفته است را در این لینک  بخوانید.

Advertisements
This entry was posted in armando104 and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s