سند جنایت عظیم خمینی و یارانش علیه بشریت

کشتار مردم کردستان و اعدام‌های گسترده


روح الله خمینی: این توطئه گرها در صف کفار واقع هستند. این توطئه گرها در کردستان و غیر آن در صف کفار هستند، با آنها باید با شدت رفتار کرد. دولت با شدت رفتار کند، ژاندارمری با شدت رفتار کند؛ ارتش با شدت رفتار کند. اگر با شدت رفتار نکنند، ما با آنها با شدت رفتار می کنیم . ما با خود همینها، با خود همینها که مسامحه بکنند،اگر مسامحه بکنند، با شدت رفتار می کنیم . مسامحه حدودی دارد، جلب وجاهت حدودی دارد. مصالح مسلمین را نمی گذارند به این امور از بین برود. دادستان انقلاب موظف است مجلاتی که بر ضد مسیر ملت است و توطئه گر است تمام را توقیف کند، ونویسندگان آنها را دعوت کند به دادگاه و محاکمه کند. موظف است کسانی که توطئه می کنند و اسم “حزب ” روی خودشان می گذارند، روسای آنها را بخواهد و آنها رامحاکمه کند. ما باز تا چندی مهلت می دهیم به این قشرهای فاسد؛ و این اعلام آخر است و اگر چنانچه در کار خودشان تعدیل نکنند و به ملت برنگردند و دست از توطئه هابرندارند، خدا می داند انقلابی عمل می کنم . می آیم تهران و روسایی که مسامحه می کنند با آنها انقلابی عمل می کنم . قشرهایی از ارتش که اطاعت از بالاترها نمی کنند و امر آنهارا اطاعت نمی کنند باید بدانند که من با آنها اگر آمدم ، انقلابی عمل می کنم . عذرها راکنار بگذارید! بروید فاسدها را سرکوب کنید، بروید توطئه گرها را سرکوبی کنید؛مسامحه نکنید! دولت مسامحه نکند، ارتش مسامحه نکند، ژاندارمری مسامحه نکند؛پاسداران مسامحه نکنند.

گزارشی درباره اعــــدام ۵٩ شهروند مهابادی در روز دوازدهم خرداد ١٣۶٢

idamkurd سند جنایت عظیم خمینی و یارانش علیه بشریت
در روز دوازدهم خرداد ۱۳۶۲ مردم مهاباد با یک اعلامیه صادر شده از جانب فرمانداری مواجه شدند که در سطح شهر پخش شده بود، در این اعلامیه اسامی ۵۹ نفر از شهروندان مهابادی قید شده بود که بنا به گفته آن اعلامیه به دلیل وابستگی به گروهکها ی ضد انقلاب اعدام شده بودند. فرماندار وقت مهاباد حمید رضا جلایی پوردستور پخش این اعلامیه‌ها را در سطح شهر داده بود. بیشتر این شهروندان در دو ماه اول سال۱۳۶۲ یعنی فروردین و اردیبهشت دستگیر شده بودنداتهام آنها وابستگی به گروهها و احزاب سیاسی کرد بود ، اتهامی که هیچ گاه ثابت نشد. چند نفر از آنان در دبیرستان‌های مهاباد تحصیل می کردند ، یکی از آنان دانش آموز سال دوم دبیرستان ابن سینا در مهاباد بود.
این ۵۹ نفر در دادگاه انقلاب شهر تبریز محاکمه شده و به اعدام محکوم شدند. اما امروز که سی‌ سال از آن جنایت وحشتناک می گذرد هنوز از چند و چون آن جنایت آگاهی فراوانی در دست نیست …
شاید به جرات بتوان گفت ، متهم ردیف اول در این جنایت حمید رضا جلایی پور است.

در ادامه  توجه شما را جلب می‌کنیم به حقایقی تکان دهنده در رابطه با همپوشانی سیاسی و ایدئولوژیک حسن روحانی با پور محمدی، محمد خاتمی، هاشمی‌ رفسنجانی‌، علی‌ خامنه ای …

998554 567452866633955 1624614954 n سند جنایت عظیم خمینی و یارانش علیه بشریت

۲۵ سال پیش در هفتم مرداد ۱۳۶۷، آیت الله خمینی با صدور حکم بالا دستور قتل عام هزاران تن از زندانیان مخالف را صادر کرد.
تحقیق بنیاد برومند درباه کشتار زندانیان سیاسی ایران در سال ۶۷ که توسط جفری رابرتسون،‌ حقوقدان معتبر انگلیسی انجام گرفته است را در این لینک بخوانید.

 خاطره‌ای از آیت‌الله منتظری درباره مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگستری حسن روحانی:

«دادستان و آقای پورمحمدی و حسین‌علی نیری، قاضی اوین را احضار کردم. گفتم الان محرم است، تا الان که اعدام کردید، احترام محرم را حفظ کنید اقلا نکشید. یک کدام از آقایان گفت ما الان ۷۰۰ نفر را مهیا کردیم برای اعدام، اجازه بدهید این ۷۰۰ نفر را اعدام کنیم بعد اون وقت حرف شما! گفتم یعنی چی؟ آخر کشتن که واجب نیست…»

مسعود نقره کار نویسنده و فعال سیاسی می‌گوید: اینکه مصطفی پور محمدی مرتکب جنایت علیه بشریت شده کاملا مستند هست. هیچ سندی معتبرتر از “فتوای آیت‌الله خمینی در مورد کشتار ۶۷” وجود ندارد.

آقای روحانی با مجموعه کابینه خودش، چه اصلاح طلب چه اصولگرا، چه نزدیکان لاریجانی، نزدیکان خاتمی، نزدیکان رهبر و نزدیکان رفسنجانی‌، این مجموعه در واقع این همانی و هم پوشانی سیاسی و ایدئولوژیک با همهٔ اینها داره آقای روحانی. ایشان میدانند و عملکرد آقای پور محمدی و امثالهم را جنایت علیه بشریت تلقی‌ نمیکنند، وگرنه هیچ وقت در کابینه‌ای که ایشان ادعا میکنند، کابینه‌ای است دارای “اخلاق، به دنبال مدارا، به دنبال عقلانیت” یک چنین موجودی رو به عنوان عضو وارد نمی‌کردند!

 راحله تهرانی‌، خواهر شهرام فرجزاده یکی‌ از قربانیان عاشورای ۸۸ می‌نویسد: آیت الله منتظری، با مخالفتی که با کشتار زندانیان سیاسی  در سال سیاه ۶۷ نشان داد ، در بین نیروهای ترقی خواه  احترام خاصی کسب کرد. هیچ کس نمیتواند منکر این شود که کسی که قائم مقام رهبر بود و در آستانه به دست آوردن قدرت مطلق کشور ، با مخالفت با فرمان رهبری و با رودرروی نظام ایستادن ، از خود گذشتگی بزرگی نشان داد. همیشه کنجکاو بوده‌ام که عوامل موثر در تصمیم گیری ایشان را بدانم . امروز با خوا ندن  این نامه که توسط یکی از شهیدان قتل عام سال ۶۷ برای آیت الله منتظری نوشته شده از خودم پرسیدم : یعنی ممکن بود که کسی  ذره‌ای از انسانیت در وجود ش می داشت و تحت تاثیر این نامه قرار نمی گرفت؟

نویسنده این نامه یک  پزشک جراح بود؛ اولین جراح پیوند کلیه در ایران. او  میتوانست با رفاه و آسایش در کنار دو دختر و همسرش تا امروز از زندگی‌اش لذت ببرد ، ولی ترجیح داد که الگویی باشد از گذشت و فداکاری .  هنوز دردی که از دست دادن دکتر دانش به جان یارانش ریخت را با رنج و اندوه به خا طر میاورم . من  دکتر احمد دانش را از طریق عزیزی که حکم پدر برایم داشته است  دورادور میشناختم

عزیزان اگر تعصب و دگم اندیشی جلوی چشمانتان را نگرفته و شما را از انسانهایی که  به احزاب و گروه‌های مخالف نظراتتان  تعلق داشتند ، متنفر نکرده،  نامه رفیق  زنده یاد احمد دانش ازاعضای  کمیته مرکزی حزب توده  به ایت الله منتظری را در این روزها که یاد به خون خفتگان خاوران را گرامی میداریم ، بخوانید.

سال ۷۶ شورای عالی امنیت ملی دولت اصلاحات تشکیل جلسه داد؛

جلسه ای که حصر منتظری تا سال ۸۱ در آن تصویب شد . حسن روحانی و محمد خاتمی حصر خانگی آیت الله منتظری را امضاء کردند و به گفته فرزند آیت‌الله منتظری، خاتمی در این باره دستور داده بود.

در روز ۲۳ آبان سال ۱۳۷۶ مخالفین با قدرت‌نمایی و اعزام نیروهایی از سپاه، اطلاعات و بسیج شهرستان‌های مختلف ضمن حمله به حسینیه و تخریب و اشغال آن، به منزل مسکونی و دفتر منتظری نیز یورش برده و با شکستن اثاثیه و پاره کردن اوراق و غارت مدارک خسارت زیادی وارد کردند. در حمله به منزل و محل سکونت وی، تعدادی از مسئولین سپاه پاسداران اصرار داشتند منتظری را به بهانهٔ حفظ جان به مکان نامعلومی انتقال دهند که با مخالفت وی روبرو شدند. در نوشته‌ای که پس از درگذشت او توسط فرزندش سعید انتشار یافت از قول موسوی اردبیلی نقل شده‌است که:

“در آن روز قصد داشتند که آقای منتظری را بکشند و من با تهران تماس گرفتم و تهدید کردم که اگر بر این امر اصرار داشته باشید بدانید که آقای منتظری تنها نیست؛ و در نهایت از این تصمیم منصرف شدند …”

 تقاضای خطرناک حسن روحانی در سال ۱۳۵۹ (سندی بکر و دیده نشده)

سندی حاوی تقاضای حسن روحانی مبنی بر”اعدام در نماز جمعه‌ها برای تاثیر بیشتر بر جامعه” در سال ۱۳۵۹ منتشر شده است که وی در آن می گوید: «تقاضای دیگر من این است که توطئه گرها را هنگام برگزاری نماز جمعه در حضور مردم به دار آویزان کنند تا تاثیر بیشتری داشته باشد!»

 

1455944 503663896416745 1589808684 n سند جنایت عظیم خمینی و یارانش علیه بشریت

 هموطنان، تا تاریخ گذشته خود را ندانیم نمیتوانیم آینده‌ای موفق و باشکوه برای وطن و ملتمان بسازیم و مجبور به تکرار تاریخ خواهیم شد. از این رو به دو رهبر(خمینی و کوروش) و دیدگاه‌شان وحقایق تکان دهنده پیرامون آنها می‌پردازیم. این حقایق را میتوانید در مقاله  حقایقی تکان دهنده از دو رهبر و دو دیدگاه  نوشته محمد رستگار  بخوانید.

Advertisements
This entry was posted in armando104 and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s