عزت‌الله انتظامی: همچنان از مشکل تنفسی رنج می‌برم

Entezami l 463329 عزت‌الله انتظامی: همچنان از مشکل تنفسی رنج می‌برم

عکس از آرشیو

 نبود امکانات درمان آقای بازیگر
عزت‌الله انتظامی که طی چند هفته اخیر به دلیل آلودگی هوای تهران با مشکل تنفسی مواجه شده است درباره وضعیت جسمی خود و روند درمان گفت: در حال حاضر در بیمارستان مهر به سر می‌برم تا دکترها امکانات و راه‌هایی را برای درمان مشکل تنفسی‌ام پیدا کنند و معلوم نیست در بیمارستان بستری شوم یا در منزل.

به گزارش خبرگزاری مهر عزت‌الله انتظامی که این روزها به دلیل آلودگی هوای تهران از مشکل تنفسی رنج می‌برد، درباره روند درمان خود به خبرنگار مهر گفت: چندی پیش در بیمارستان فرمانیه بستری بودم و بعد به منزل منتقل شدم. این روزها پزشکانی که دوستم هستند به من سر می‌زنند و در حال حاضر هم در بیمارستان مهر حضور دارم تا دکتر صادقی که از پزشکان معالج بنده است، روند درمان و امکانات مورد نیاز را بررسی کند.

این هنرمند باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون با اشاره اینکه برخی امکانات مورد نیاز برای درمان بیماری را در اختیار ندارد، یادآور شد: شب‌ها خوابم نمی‌برد و مدام سرفه می‌کنم. همسرم هم به دلیل عمل جراحی بستری است. در حال حاضر دستگاه بخور و همچنین دستگاهی برای تأمین اکسیژن در هنگام خواب در منزل در اختیارم قرار گرفته است.

آقای بازیگر مشکل تنفسی موجود را مشکل بسیاری از شهروندان تهرانی دانست و گفت: در روزنامه خواندم که تعدادی از مردم به خاطر آلودگی هوا و مشکل تنفسی جان خود را از دست داده‌اند.

انتظامی درباره رسیدگی و حمایت مدیران و مسئولان از وی در روزهای بیماری و تهیه امکانات مورد نیاز درمان تأکید کرد: خانه تئاتر و خانه هنرمندان ایران در جریان بیماری من هستند. مدیران و مسئولان دیگر هم تلفن می‌زنند و احوالپرسی می‌کنند. البته برخی از مدیران می‌خواستند به عیادتم بیایند ولی به دلیل اینکه خانه‌ام کوچک است و من و همسرم قادر به پذیرایی نیستیم از آن‌ها خواستم تا به عیادتم نیایند.

بازیگر فیلم‌های “گاو”، “اجاره نشین‌ها”، “روسری آبی”، “مادر” و “ناصرالدین شاه آکتور سینما” درباره احتمال بستری شدنش در بیمارستان برای طی شدن روند درمان گفت: معلوم نیست که در بیمارستان بستری شوم یا به منزل بروم. هر چه هست باید تحمل کنم تا خوب شوم. شاید دکتر بگوید چند روزی بستری شوم شاید هم بگوید به منزل بروم. فعلا در بیمارستان مهر هستم تا به صورت سرپایی معاینه شوم.

Advertisements
This entry was posted in armando104 and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s