پرسشی که وزیر امور خارجه فریبکار بدون پاسخ حذف کرد

 

1459269 203163196535852 550220632 n پرسشی که وزیر امور خارجه فریبکار بدون پاسخ حذف کرد

 بانویی به نام نسرین رستمی در زیر کلیپی که به تازگی جواد ظریف منتشر کرده پرسشی مطرح کرده که بسیاری از هموطنان در فضای مجازی می‌‌پرسند. ولی‌ جناب ظریف بی‌ درنگ این  پرسش را حذف کردند:

 آقای ظریف توی یوتیوب گفتید همه جهان باید برابر از همه امکانات استفاده کنند. چرا ما ایرانی‌‌ها حتی برابر با شما تو استفاده از یوتیوب و فیسبوک و دیگر امکانات کشورمون نیستیم، مثلا آقای خامنه‌ای ۹۵ میلیارد دلار سرمایه داره، اما من تحصیل کرده کارم برای زندگی‌ عادی ندارم؟

البته جواد ظریف قبلا به چنین پرسش هایی پاسخ داده است!

حدودا یک ماه پیش وقتی‌ جواد ظریف و معاونش در نیو یورک بودند، خبرنگار دیلی بیست نیز سوال مشابهی از وی پرسید.  دیوید کیز در گزارشی که پس از این دیدار منتشر کرد نوشت:

اندکی پس از اجلاس سازمان ملل در ماه گذشته و در میان فریبکاری‌های او در نیویورک، از جواد ظریف پرسیدم که آیا این مسخره نیست که در حالی که دولت وی فیسبوک را فیلتر کرده است، او از ارسال پست در صفحه فیسبوک خویش لذت می برد؟

“هاها… این زندگی است” پاسخی بود که ظریف با خنده آن را بیان کرد.


1393564 10151730606896615 440803520 n پرسشی که وزیر امور خارجه فریبکار بدون پاسخ حذف کرد

رویترز هفته گذشته در گزارشی که نتیجۀ شش ماه تحقیق این خبرگزاری است نوشته است که  علی‌ خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، یک امپراتوری بزرگ اقتصادی به ارزش ۹۵ میلیارد دلار را در کنترل خود دارد.

رویترز افزوده است که یکی از کانون‌های این امپراتوری “ستاد” نام دارد که در تقریباً کلیه بخش‌های اقتصاد ایران از بازار پول گرفته تا صنایع نفت و ارتباطات و حتا تولید قرص‌های ضدبارداری حضوری گسترده دارد. رویترز نوشته است که “ستاد” تحت کنترل رهبر جمهوری اسلامی سرمایۀ اولیه‌اش را از طریق ضبط و مصادرۀ اموال مردم عادی ایران، از اعضای اقلیت‌های دینی گرفته تا تجار و ایرانیان خارج از کشور، تشکیل داد.

 

 

 

 

 

Advertisements
This entry was posted in armando104 and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s