تجمع اعتراضی در جلسه شورای شهر اهواز

1459896 481131262005338 1900156354 n تجمع اعتراضی در جلسه شورای شهر اهواز
علی آباد منطقه‌ای ست که در جنب فرودگاه اهواز در فاصله ۵۰۰ متری از منطقه فرهنگیان و زویه (کوی آزادی ) قرار دارد شاید برای خوانندگان اسم این منطقه آشنا نباشد ولی برای مسئولان نامی آشناست چرا که آن‌ها در وقت قول دادن با چنان شور و شوقی قول می دهند که گویی قرار است فردای آن روز همه مشکلات این منطقه برطرف می شود.

علی آباد حتی از داشتن یک آسفالت محروم است. با وجود این که این منطقه در مرکز استان و در کنار فرودگاه بین المللی اهواز قرار دارد اما از امکانات اولیه رفاهی محروم است. با وجود پیگیری‌های مکرر و متوالی اهالی، متأسفانه با این جواب مواجه می شوند که شما در محدوده شهر قرار دارید ولی در حدود تعریف شده طرح جامع شهری جای ندارید و به دلیل همین مشکل آن‌ها خود را ملزم به هیچ گونه خدمت رسانی به این منطقه نمی دانند!

عدم پاسخگویی مسئولین باعث شد جلسه امروز شورای شهر اهواز به محلی برای اعتراض و تجمع اهالی این منطقه تبدیل شود. علت این تجمع به ستوه آمدن مردم به سبب نبود زیرساخت‌های شهری و محرومیت‌های عمده‌ای است که اهالی کوی علی آباد با آن دست به گریبان هستند. تنها خواسته آنها الحاق این منطقه به حوزه شهری شهرداری منطقه سه اهواز است.

اهالی معترض کوی علی آباد با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین ” بی‌مسولیتی شهردار منطقه ۳ را محکوم می کنیم” “حقوق شهروندی حق مسلم ماست ” “کوی علی آباد ۴۵ سال خیابان‌های خاکی است ” اعتراض خود را به اعضای شورا اعلام کردند.
این عده چند روز پیش نیز در برابر ساختمان شهرداری منطقه سه اهواز تجمع کرده بودند و خواستار ملاقات با فخرالدین شهردار منطقه شده بودند.

 

منبع: کمپین صلح فعالان در تبعید

Advertisements
This entry was posted in armando104 and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s